Tantestület

 

Vezetőség Beosztás Szak Épület Fogadó óra
Ádám Ildikó

intézményvezető

matematika, ének-zene Győzelem utca 2. Hétfő 1. óra
Birinszkiné Szabó Marianna  intézményvezető helyettes tanító Győzelem utca 2. Hétfő 1. óra
Szalay Zita intézményvezető helyettes történelem, ének-zene Győzelem utca 2. Szerda 3. óra

 

Tanáraink

Oszt. f.

Szak Épület Fogadó óra
Albert Ágnes 5.c magyar Győzelem utca 2. Hétfő 3. óra
Aradi Márta 4.c tanító Táncsics Mihály utca 3. Kedd 4. óra
Bálintné Krausz Beáta - gyógypedagógus Győzelem utca 2. Szerda 3. óra
Baranyi Péter Gergő - testnevelő-edző Győzelem utca 2. Kedd 4. óra
Bartos Tiborné 2.d tanító Táncsics Mihály utca 3. Péntek 3. óra
Berkesné Ambrózi Andrea 2.c tanító Táncsics Mihály utca 3. Péntek 4. óra
Budai Attila 7.b földrajz, történelem Győzelem utca 2. Szerda 4. óra
Csernainé Kopa Judit - tanító, napközis nevelő Győzelem utca 2. Szerda 5. óra
Csetneki Károlyné - tanító, matematika spec. koll. Győzelem utca 2. Hétfő 3. óra
Csontos Krisztina - fejlesztő pedagógus Győzelem utca 2. Csütörtök 3. óra
Dr. Gáspár Györgyi Erika 5.d angol Győzelem utca 2. Szerda 5. óra
Feketéné Turi Csilla 4.a tanító Győzelem utca 2. Csütörtök 4. óra
Gallóné Bojtos Anita 4.b tanító Győzelem utca 2. Csütörtök 2. óra
Götzné Király Erzsébet - angol Győzelem utca 2. Hétfő 2. óra
Hajduné Horváth Márta - tanító, napközis nevelő Táncsics Mihály utca 3. Hétfő   16:00-16:45
Horányiné Kovács Éva 1.a tanító Győzelem utca 2. Csütörtök 4. óra
Hudákné Domonyi Erzsébet 3.b tanító Győzelem utca 2. Szerda 3. óra
Hulovych Mária - angol Győzelem utca 2. Csütörtök 6. óra
Illési Andrea - gyógypedagógus Győzelem utca 2. Hétfő 5. óra
Illési Dávid - gyógypedagógus Győzelem utca 2. Hétfő 5. óra
Izsáczkyné Korcsog Rita - biológia, testnevelés Győzelem utca 2. Péntek 6. óra
Juhász András 8.d biológia, technika Győzelem utca 2. Hétfő 3. óra
Jármai Hajnalka Tünde - egészségtan, napközis nevelő Győzelem utca 2. Kedd 5. óra
Kaáriné Kabay Lilla 4.d tanító Táncsics Mihály utca 3. Hétfő 4. óra
Kancsár Éva 1.b tanító Győzelem utca 2. Szerda 1. óra
Keligerné Dávid Ildikó 1.d tanító Táncsics Mihály utca 3. Kedd 4. óra
Kocsis Andrea 5.a magyar, ének-zene Győzelem utca 2. Szerda 2. óra
Kolostyák Ágnes Emília 6.a testnevelő-edző Győzelem utca 2. Hétfő 4. óra
Konsainé Murár Veronika - angol, francia Győzelem utca 2. Kedd 4. óra
Majorné Kollár Krisztina 3.d tanító Táncsics Mihály utca 3. Kedd 3. óra
Marticsek Marianna 3.c tanító Győzelem utca 2. Hétfő 3. óra
Matusinka Ágnes - pszichológus Győzelem utca 2. - - -
Mátékovics Mónika 1.c tanító Győzelem utca 2. Csütörtök 4. óra
Molnárné Müller Ilona 8.b földrajz, rajz Győzelem utca 2. Csütörtök 2. óra
Nagy László - biológia, testnevelés Győzelem utca 2. Hétfő 4. óra
Oláhné Odorán Dóra 7.c angol Győzelem utca 2. Szerda 3. óra
Orosz Jánosné - napközis nevelő Táncsics Mihály utca 3. Hétfő   16:00-16:45
Petró László 6.c informatika, technika Győzelem utca 2. Hétfő 2. óra
Petró Mónika 7.a magyar, történelem Győzelem utca 2. Szerda 4. óra
Pusztai Ida - napközis nevelő Győzelem utca 2. Kedd   16:00-16:45
Pusztai János - matematika, informatika Győzelem utca 2. Hétfő 5. óra
Ráczné Siket Klaudia 5.b rajz Győzelem utca 2. Kedd 4. óra
Rossiné Szabó Györgyi Zita 2.b tanító Győzelem utca 2. Hétfő 3. óra
Sármán Klaudia - tanító, napközis nevelő Győzelem utca 2. Csütörtök 3. óra
Sepsi Mónika - magyar Győzelem utca 2. Szerda 3. óra
Simóné Pálinkás Erzsébet 8.a matematika, kémia Győzelem utca 2. Péntek 5. óra
Szakállas Franciska - gyógypedagógus Táncsics Mihály utca 3. Péntek 3. óra
Szebenszkiné Filipcsei Márta 8.c történelem, angol Győzelem utca 2. Csütörtök 3. óra
Szedresi Ilona 3.a tanító Győzelem utca 2. Péntek 1. óra
Szűcs Ferenc Tivadar - tanító, testnevelés spec. koll. Győzelem utca 2. Péntek 4. óra
Trappné Simó Ágnes 6.b matematika, fizika Győzelem utca 2. Hétfő 5. óra
Velencei Zsanett 2.a tanító Győzelem utca 2. Szerda 2. óra
Vrabeczné Demeter Ágnes - fizika, kémia Győzelem utca 2. Szerda 3. óra
Zsigmondné Solti Edit - könyvtáros, tanító Győzelem utca 2. - - -
Zsirosné Tóth Hajnalka - angol Győzelem utca 2. Csütörtök 6. óra