A törvényben előírt adatvédelmi tájékoztatónkban megtalálod, hogyan gondoskodunk adataid védelméről. Oldalainkon HTTP-sütiket használunk a jobb működésért.

Év végi elismerések

2017/2018 tanév

 

JÓ TANULÓ, JÓ SPORTOLÓDÍJAT azok a tanulók kaphatnak, akiknek legalább 4,7 a tanulmányi átlaguk és valamilyen sportágban kiváló teljesítményt nyújtottak.

Az idén ezt a díjat Végvári Réka 4.c és Petrovics Fruzsina 8.c  osztályos tanulók kapták.

 

ARANYPENNAdíjat évfolyamonként a legszebb kézírásért és a legszebb füzetvezetésért kaphatnak tanulóink. Ebben a díjban részesült:

5. évfolyamon Guti Zsófi 5.b osztályos tanuló,   

6. évfolyamon Léé Hédi 6.c osztályos tanuló,

7. évfolyamon Kostyalik Dalma 7.b osztályos tanuló,

8. évfolyamon Kerepeszki Lili 8.a osztályos tanuló.

 

Négy évenkeresztül kitűnő tanulmányi eredményt értek el:

4.a osztályból: Koncsik Bence, Murár Fanni, Progli Dóra

4.b osztályból: Andrásik Réka, Csányi Eszter, Dóczi Ella Dorka

4.c osztályból: Fricz Lilla, Kukucska Marcell, Oláh Réka, Skolnikovics Erik

4.d osztályból: Molnár Mónika, Szabó Petra Maja, Százdi Gábor, Toldi Kinga

 

8 éven át kitűnő tanulók:

Ivanics Adrienn 8.a, Jeremiás Vivien 8.c, és Hrubi Mátyás 8.b osztályos tanuló, aki egyben az évfolyam Sztár Ötös kitüntetettje is lett.

 

Felső tagozaton 4 évig kitűnő tanuló volt: Erős Bernadett 8.c osztályos tanuló.

 

Kitűnő lett a nyolcadik év végén:

Petrovics Fruzsina és Duka Alexandra 8.c oszt. tanuló.

 

Szövegértési csapatversenyen kiemelkedő eredményt értek el:

Progli Dóra 4.a, Mátékovits Áron  és Murár Máté 3.a osztályos tanulók.

 

A 2017/18-as tanévben alsó tagozaton kitűnő tanulmányi eredményt elért tanulóink:

1.a Jármai Benjámin István, Molnár Dominik, Puskás Viktor József, Reketes Marcell Kristóf, Stefkovics Melinda, Tengerdi Lara

1.b Andrékó Tamara, Balázs Nóra, Csicsó Jázmin, Fazekas Maxim,, Rehák Rebeka, Szeibert Mónika, Tabányi Emma, Tokai Gergő

1.c Katrinec Misell, Mega Máté, Sztyehlik Máté, Veres Judit

1.d Cseh István, Kolompár Nikolett, Molnár Ildikó, Valkai Vajk, Vig Laura, Vig Levente

2.a Andrásik Blanka, Dóczi Barnabás, Földvári Nóra Eszter, Gazdag Jázmin, Mészáros Bence, Rendek Richárd Zalán, Varga Veronika, Verseci Emma

2.b Gados Dominik

2.c Bogdány Izsák, Füstös Laura, Jeremejev Marcell, Kukucska Levente, Papp Noémi, Steer Botond Ádám, Stift Lilianna, Vincze Dániel

2.d Fricz Nóra, Hartvig Zsombor, Kardulecz Zsófia, Várhegyi Gergő

3.a Kancsár Tamás,Legéndi Lilla Mátékovits Áron, Murár Máté, Revuczky Andor

3.b Banda Áron, Nagy Hanna Mária, Pataki Karolina Anna, Raksi Laura

3.d Gubucz Zsombor, Sziklai Gergő, Vincze Zsuzsanna, Virágh Gergely, Vrabecz Milán

4.a Abo Kandil Eszám, Nakladál Rebeka

4.c Takács Viktória, Tóth Zsófi

4.d Kovács Adrienn, Németh Károly István

 

Felső tagozaton kitűnő tanulmányi eredményt értek el a következő tanulók:

5.a Földvári Petra

5.b Bartha-Csabai Dorottya, Guti Zsófi, Revuczky Nóra

5.c Horváth Natasa

5.d Rubi Mátyás és Pásztor Máté, aki egyben az évfolyam Sztár Ötöse is lett.

6.a Ivanics Petra, Novák Eszter

6.b Illési Fanni, aki egyben az évfolyam Sztár Ötöse is lett

6.c Erdős Tamara

7.a Sebestyén Eszter, aki egyben az évfolyam Sztár Ötöse is lett

7.b Csányi Viktória

7.c Galló Dániel

 

Böngészországos angol nyelvi levelezős csapatversenyen 2. helyezést értek el:  

Andrásik Réka, Csányi Eszter és Dóczi Ella 4.a osztályos tanulók.

 

Sulihód levelezősversenyen kiemelkedő eredményt értek el:

Vincze Dániel 2.c és Virágh Gergely 3.d osztályos tanulók.

 

Focicsapatban nyújtott teljesítményükért oklevelet kaptak:

Szabados Zoltán, Szabó Milán 8.b és Bakó Jácint 8.d osztályos tanulók.

 

A Pegazus tábor felajánlásaként egy hetes Pegazus táborban való részvételre szóló ajándékutalványt kaptak:

Stefkovics Ivett 2.c, Nagy Márk 3.c, Tar Melinda 5.d és Tar Tímea 7.c osztályos tanulók.