Diákjaink

1. osztály  
                       
1. a osztály   1. b osztály   1. c osztály   1. d osztály  
Horányiné Kovács Éva   Kancsár Éva   Mátékovits Mónika   Keligerné Dávid Ildikó  
                       
1 Jármai Benjámin István   1 Andrékó Tamara   1 Balogh András   1 Balaskó Ádám Bence  
2 Kemenczei Sándor Pál   2 Balázs Nóra   2 Katrinecz Misell   2 Balaskó Máté Dániel  
3 Kovács Lóránt Árpád   3 Balkus Eszter   3 Kogler Krisztina   3 Balogh Gergő  
4 Kunu Emília Amina   4 Csicsó Jázmin Edit   4 Lakatos Barbara   4 Baráth Barbara  
5 Molnár Dominik   5 Csongrádi Szonja Amanda   5 Lakatos Leila   5 Bognár Dominik Balázs  
6 Nagy-Gombai Ambrus János   6 Erőss Gergő   6 Lengyel Attila   6 Budai Olivér  
7 Pataki Krisztofer László   7 Fazekas Maxim   7 Mega Máté   7 Cocaj Butrint  
8 Puskás Viktor József   8 Frauheim Gergő   8 Mészáros Noel Dzsínó   8 Cseh István  
9 Rácz Amanda   9 Galló Péter   9 Nagy Lia Hermina   9 Faragó Ákos  
10 Rafael Dzsúlió Béla   10 Gilan Olivér   10 Nagy Máté Barnabás   10 Gál Bálint Krisztián  
11 Rátkai Boglárka   11 István Krisztián   11 Rácz Edvárd Dominik   11 Kolompár Nikolett  
12 Rausch Zétény Benedek   12 Kupai Dzsenifer   12 Shamsan Fatima Natali   12 Kovács Benett Zoltán  
13 Reketes Marcell Kristóf   13 Omelka Sándor   13 Sinkó Miklós   13 Malya Mihály  
14 Sipos Fekete Csenge   14 Petró Márk   14 Sztyehlik Máté   14 Mocz Rita Edina  
15 Stefkovics Melinda   15 Progli Ádám   15 Temesvári Márk   15 Molnár Ildikó  
16 Tengerdi Lara   16 Rehák Rebeka   16 Veres Judit   16 Németh Vivien Dorka  
17 Tóth Beáta   17 Szeibert Mónika   17 Zsuffa András   17 Szappanos Dzsenifer Roxána  
18 Vaczulik Gábor   18 Tabányi Emma         18 Tomsits Nadin  
19 Vidák Dorina Mercédesz   19 Talata Bianka Zsanett         19 Vig Laura  
      20 Tokai Gergő Pál         20 Vig Levente  
                  21 Zsilik Melinda  
                       
                       
2. osztály  
                       
2. a osztály   2. b osztály   2. c osztály T.   2. d osztály T.  
Velencei Zsanett   Rossiné Szabó Zita   Berkesné Ambrózi Andrea   Bartos Tiborné  
                       
1 Andrásik  Blanka   1. Balogh Alexandra   1. Bogdány Izsák   1. Balogh Csaba  
2 Dóczi Barnabás   2. Barna Alexandra   2. Halasi Viktória Anna   2. Benczik Virág  
3 Fakó Krisztián István   3. Boskó Dávid   3. Jeremejev Marcell   3. Budai Vanessza Lilien  
4 Fekete Dominika   4. Brunner Bianka   4. Kanalas György Károly   4. Cselovszki Zsolt  
5 Felker Eldon Gereben   5. Fazekas Melánia   5. Kovács Gergő   5. Csőke Csaba  
6 Földvári Nóra Eszter   6. Frányó Zalán   6. Kukucska Levente   6. Endrész Damján  
7 Gazdag Jázmin   7. Gados Dominik   7. Kunu Lolíta Ketrin   7. Fricz Nóra  
8 Kajli Kitti   8. Gecsei Róbert   8. Milák Liliána   8. Gál Petra Vanda  
9 Koncsik Anett   9. Horváth Levente   9. Németh Patrik Péter   9. Hajdu Noémi  
10 Kunu  Virág Evelin   10. Koczka Eliza Jázmin   10. Pandur Ákos István   10. Hartvig Zsombor  
11 Lőrincz Henrietta   11. Maka Krisztián Kevin   11. Papp Noémi   11. Kardulecz Zsófia  
12 Mészáros Bence   12. Németh Botond András   12. Petró-Pozsár Réka   12. Kovács Réka Edina  
13 Molnár Zalán   13. Steingruber Barbara Rebeka   13. Steer Botond Ádám   13. Nehlich Viktor  
14 Nagy Nóra   14. Steingruber Olívia   14. Stefkovics Ivett Mónika   14. Szabó Kata Barbara  
15 Patkó Vanessza   15. Szatmári Zsombor Csaba   15. Stift Lilianna   15. Takács Mátyás Előd  
16 Rendek Richárd Zalán   16. Szikora Anna Sarolta   16. Szécsi Patrik   16. Tóth Alex  
17 Ress Zsombor   17. Szikszai Alex   17. Turcsán Balázs   17. Tóth Nikolett  
18 Rostás Rikárdó László   18. Ungvári Franciska Mária   18. Vincze Dániel   18. Várhegyi Gergő  
19 Simó Bence   19. Virág Attila   19. Váradi Gergő Péter        
20 Szántó Dominik   20. Zátrok Márk              
21 Varga Veronika                    
22 Verseci Emma                    
23 Volkó Barbara Napsugár                    
24 Zsigó Krisztina                    
                       
3. osztály  
                       
3. a osztály   3. b osztály   3. c osztály   3. d osztály T.  
Szedresi Ilona   Hudákné Domonyi Erzsébet    Marticsek Marianna   Majorné Kollár Krisztina  
                       
1. Gálik Laura Katalin   1. Banda Áron   1. Atkári Angéla   1. Balassa Áron  
2. Gergely Zita   2. Barna Boglárka   2. Budavári-Szabó Ádám   2. Benczik Alexandra  
3. Godó Rajmond Tibor   3. Danka József Imre   3. Gönczi Boglárka Krisztina   3. Faragó Áron  
4. Incze Anikó   4. Devcsics Bulcsú   4. Hajdu Levente Milán   4. Farkas Dorka Boróka  
5. Kancsár Tamás   5. Erőss Gyula   5. Horváth Roland Lajos   5. Gallai Dominik András  
6. Kovács Barbara   6. Hajnal Kitti   6. Krajcz Milán   6. Gecser Zsolt Ervin  
7. Kozma Zsófia Katalin   7. Halmi Jázmin   7. Kunu Rikárdó   7. Gubucz Zsombor  
8. Kunu Rajmond Márió   8. Illési  Balázs Milán   8. Lengyelfalvi Erik János   8. Kalina József  
9. Legéndi Lilla   9. Jakab Krisztián   9. Lieszkovszki Emma Kitti   9. Kása Éva Kinga  
10. Mama Kristóf   10. Kapalyag-Princz Csenger   10. Lovas Richárd   10. Kunu Alíz  
11. Márton Dávid   11. Kertész Attila   11. Marton Vivien Bianka   11. Kunu Árpád  
12. Márton Tamara   12. Korsós Bendegúz   12. Nagy Márk   12. Nagy Tamás  
13. Mátékovits Áron Máté   13. Kupai Alexandra   13. Nyilas Cintia Dzsenifer   13. Petró-Pozsár Hanga  
14. Murár Máté   14. Lakatos Noémi   14. Pálinkás Golda Emma   14. Pirák Sándor Tamás  
15. Németh Péter Dávid   15. Lovász Barbara   15. Rajs Mihály   15. Rubi Luca Jutka  
16. Pásztor Dominik Patrik   16. Mészáros Boglárka   16. Revuczky Fanni Luca   16. Sziklai Gergő  
17. Revuczky Andor Noel   17. Pataki Karolina Anna   17. Simó János Márk   17. Vincze Zsuzsanna  
18. Simó Petra   18. Raksi Laura   18. Szántó Zsófia Stefánia   18. Virágh Gergely  
19. Steer Balázs   19. Répás Katalin   19. Tóth Vivien   19. Vrabecz Milán  
20. Szélesi Milán Zoltán   20. Sallai Zsolt   20. Varró Alexander Brúnó   20. Zsótér Virág Jázmin  
21. Turcsek Anna Zita   21. Tabányi Krisztofer András   21. Varró Ariella Nikoletta        
22. Udvardi Patrik   22. Tóth Sándor József   22. Volecz Brájen Brendon        
23. Vajkai Dóra Edina   23. Vidák Cintia              
24. Vecsei Dániel Márk                    
                       
4. osztály  
                       
4. a osztály   4. b osztály   4. c osztály T.   4. d osztály T.  
Feketéné Turi Csilla   Gallóné Bojtos Anita   Aradi Márta   Kaáriné Kabay Lilla  
                       
1. Abo Kandil Eszám   1. Andrásik Réka   1. Földvárszki János   1. Gulyás Csaba Márk  
2. Bartos Noémi Mária   2. Andriska Laura Anna   2. Fricz Lilla   2. Gyursó Virág  
3. Csiló Ramóna   3. Blahut Ádám   3. Kótai Jenő Milán   3. Horváth Richárd  
4. Devcsics Botond   4. Burián Zsófia   4. Kukucska Marcell   4. Kanalas Viktória  
5. Fekete Roland Sándor   5. Csáki Lili   5. Kunu Roland Rómeó   5. Klemon Alexander Milán  
6. Hujber Vanessza   6. Csányi Eszter   6. Malya András   6. Kovács Adrienn  
7. Illési Andrea Liza   7. Csintalan Jácint   7. Molnár Viktor   7. Lakatos József Benjámin  
8. Kaári Luca   8. Danka Roland   8. Németh Veronika Jázmin   8. Molnár Mónika  
9. Kárpáti Olimpia   9. Dóczi Ella Dorka   9. Ocztos Ármin György   9. Németh Károly István  
10. Katona Virgil Martin   10. Erőss Renáta   10. Oláh Márk   10. Nyilas Márk  
11. Koncsik Bence   11. Felker Ákos Gergő   11. Oláh Réka   11. Pap Máté György  
12. Kovács Levente László   12. Gecsei Lili Enikő   12. Orosz Dániel   12. Rajs Ferenc Richárd  
13. Krenák Viktória   13. Göbölyös Vivien Anna   13. Skolnikovics Erik Hunor   13. Szabó Petra Maja  
14. Kulcsár Tibor   14. Hajdu Norbert   14. Szécsi Tímea   14. Szabó Viktória  
15. Molnár Donát   15. Herczeg Zoltán   15. Takács Viktória   15. Százdi Gábor  
16. Molnár Milán   16. Jakab Sándor Márk   16. Tóth Zsófi   16. Toldi Kinga  
17. Murár Fanni   17. Láng Péter   17. Végvári Réka Virág   17. Tóth Márk  
18. Nakladál Rebeka   18. Németh Márton   18. Vörös Martin   18. Varga Zsanett  
19. Nyilas Kristóf   19. Rácz Virág Zsuzsanna   19. Zsilik Kamilla        
20. Progli Dóra   20. Rakita Ádám              
21. Rácz Krisztofer   21. Stefkovics Richárd Gergő              
22. Stummer Kenéz   22. Szatmári Petra Dorina              
23. Széles Krisztián   23. Szikora Gábor              
24. Talata Anna Valéria   24. Szikszai Viktor Ádám              
25. Volecz Viktor   25. Szlovák Levente              
26. Zeffer Noel                    
                       
5. osztály
                       
5. a osztály   5. b osztály   5. c osztály   5. d osztály 
Kocsis Andrea   Ráczné Siket Klaudia   Albert Ágnes   Dr. Gáspár Györgyi
                   
1. Babai Csenge   1. Bartha-Csabai Dorottya   1. Barancsuk Nóra   1. Bieniek Erzsébet
2. Balik Flóra   2. Bartha-Csabai Tamara   2. Benkó Márk   2. Csányi Balázs
3. Bodor Döníz Virág   3. Blahut Dominika   3. Benkó Pál   3. Fehér Béla Krisztofer  
4. Bori Timóteus Áron   4. Bujdos Lilla   4. Deleznyák Roland   4. Galló Áron
5. Buder Bernadett   5. Guti Zsófi   5. Fabriciusz Kiara   5. Gáspár Zsombor
6. Danyi Janka   6. Horányi Bálint   6. Forczek Adrián   6. Gordos Richárd János
7. Dávid Bianka   7. Horányi Dorina   7. Gulyás Réka Rozi   7. Halasi Árpád Sándor
8. Drávucz Patrik   8. Jakab László   8. Horváth Ferenc   8. Horhi László
9. Farkas Richárd   9. Kalló Viktor   9. Horváth Natasa   9. Marton Alexandra  
10. Fekete Alexandra   10. Koska Attila   10. Kis Dzsenifer   10. Molnár Péter
11. Földvári Petra Zsanett   11. Kovács Vendel   11. Kolompár István Krisztofer   11. Morvai Vanda
12. Huszti Jana   12. Legéndi Anna   12. Kutas Nikolett   12. Pásztor Máté
13. Illési Dániel Gergő   13. Lovász Norbert Gergely   13. Lakatos Rebeka   13. Petró Réka
14. Kucsák Attila   14. Major Csenge   14. Nyemecz Kitti Virág   14. Rafael Veronika Edit
15. Kunu Evelin Stella   15. Marosvári Viktória   15. Orosz Ivett   15. Rubi Mátyás
16. Murár Bálint   16. Omelka Patrícia Kíra   16. Pomázi Lilla Tímea   16. Szabó Csenge
17. Nagy Alex Krisztofer   17. Pap Bernadett   17. Seres Olivér   17. Szappanos Zoltán Márk
18. Nyilas Anasztázia   18. Rácz Virág Linda   18. Sipos Kitti Zselyke   18. Tar Melinda
19. Opavszky Boglárka Lili   19. Revuczky Nóra Krisztina   19. Száva Katalin   19. Tóth András Ferenc
20. Puskás Mercédesz   20. Sáránszki Fruzsina   20. Török Balázs Bence   20. Tóth Milán Béla
21. Szlipcsevics Áron István   21. Tóth Réka   21. Vig Ádám   21. Zátrok Dóra
22. Tábori Nóra   22. Válé Döniz Gabriella   22. Volecz Alex   22. Zatykó Martin Péter
23. Zátrok Márton   23. Zolnyan Dorina   23. Volecz Jusztin Junior   23. Zsótér András Dániel
                       
6. osztály        
                       
6. a osztály   6.b osztály   6.c osztály        
Kolostyák Ágnes   Trappné Simó Ágnes   Petró László        
                       
1. Árvai Bence László   1. Bánfi Levente Martin   1. Balogh Szimonetta Aliz        
2. Bánó Szabolcs   2. Erőss Zoltán   2. Csikó Krisztina        
3. Benyó Szabolcs   3. Fekete Nándor   3. Daróczi Ármin        
4. Cerovácz Richárd   4. Herczeg Balázs   4. Erdős Tamara        
5. Gáldi Enikő Réka   5. Illési Fanni Anna   5. Kanalas Ramóna Mária        
6. Haszon Brúnó Barnabás   6. Ipacs Boglárka   6. Kiss Bernadett Jázmin        
7. Horányi Bianka   7. Koncz Amanda Szindi   7. Kovács Martin        
8. Ivanics Petra   8. Kovács Martin Pál   8. Kunu George Rómeó        
9. Lisztes Boglár   9. László Bence   9. Kunu Zoltán Pál        
10. Maka János Kevin MT   10. Magosi Tamara   10. Léé Hédi Klára        
11. Máté Réka   11. Rakita Fruzsina   11. Malya Márton        
12. Mega Levente   12. Revuczky Zsófia   12. Mészáros Dorka        
13. Mursa Barbara   13. Rostás Nikolett Zsanett   13. Nagy Edvárd Csongor        
14. Nagy Dominika Zita   14. Stummer Benjámin   14. Pintea Roland Dániel        
15. Németh Dániel Ferenc   15. Szabados Tibor Márk   15. Pintye Alexandra Lilla        
16. Novák Eszter   16. Takács Norbert   16. Tagscherer Dorina        
17. Princz Dániel Olivér   17. Takács Róbert   17. Tiszó Adina        
18. Rubi Vanda Zsanna   18. Törőcsik Martin   18. Varga Zoltán Péter        
19. Sankó Evelin Angéla   19. Török Anna Virág   19. Várvölgyi Hanna        
20. Székely Zita   20. Török Fanni   20. Virágh Tamara        
21. Szikszai Gergő   21. Tuskán Regina   21. Vörös Laura        
22. Tatár Mónika                    
                       
7. osztály        
                       
7.a osztály   7.b osztály   7.c osztály        
Petró Mónika   Budai Attila   Oláhné Odorán Dóra        
                       
1. Bacsa Henrietta   1. Abo Kandil Szemir   1. Anda Dzsenifer        
2. Balogh Emese   2. Banda Bence   2. Auer Odett        
3. Bartha-Csabai Barnabás   3. Biró Tamás Attila   3. Bene Kristóf Márk        
4. Boldizsár Máté   4. Brunner Bence   4. Czékus Sára Judit        
5. Czinkos Csenge Mónika   5. Csányi Viktória   5. Csák Petra Vanda        
6. Fegyveres Evelin   6. Faludi Viktória Erzsébet   6. Csikós István Márk        
7. Ferencz Anna   7. Fási Angéla   7. Galló Dániel        
8. Göbölyös Benjámin Ferenc   8. Gecsei Tímea   8. Horhi Attila        
9. Günther Ákos Bernát   9. Hajdu Patrik Márk   9. Horváth Ágnes        
10. Gyursó Virág   10. Halasi Lizett   10. Imre István Márton        
11. Kovács Róbert   11. Kerepeszki Máté   11. Jakab Rebeka        
12. Körmendi Lilla   12. Kis Szabina Mercédesz   12. Katrinec Jázmin        
13. Kun Enikő Barbara   13. Kiss Máté József   13. Keliger Lóránt        
14. Lakatos Regina Vanessza   14. Kostyalik Dalma   14. Kemenár Dávid        
15. Lőrincz Nikoletta Adrienn   15. Krajcz Kristóf Máté   15. Kerekes Dorka        
16. Magócsi Attila   16. Lukács Barbara Klaudia   16. Lovász Réka        
17. Malya Bori   17. Maka Veronika Edit   17. Máté Kristóf        
18. Opavszky Hajnalka   18. Marozsi Lili   18. Milák Szabolcs        
19. Pálinkás Tamás   19. Petró Bianka   19. Oláh Bence        
20. Rafael Melinda Leila   20. Pomázi Petra Éva   20. Őze Márkus Patrik        
21. Rátkai Dorina   21. Sáránszki Martin   21. Petró Bendegúz        
22. Sági Krisztina   22. Szabó Barbara Katalin   22. Réczi Pál Tamás        
23. Sebestyén Eszter   23. Szedresi Balázs Károly   23. Ságodi Vivien Réka        
24. Seres Zoltán   24. Szolga Ferenc   24. Sándor Gergő        
25. Szórádi Nikolett   25. Szórádi Balázs   25. Tar Tímea        
26. Tokai Barbara   26. Szűcs Dávid   26. Tarczali Mercédesz        
27. Tordai Kevin Márk   27. Tabányi István   27. Tóth Georgina        
28. Tóth Gréta   28. Vajkai Fanni   28. Vartik Fanni        
29. Zátrok Márk         29. Zátrok András        
                       
8. osztály  
                       
8.a osztály   8. b osztály   8. c osztály   8.d osztály  
Simóné Pálinkás Erzsébet   Molnárné Müller Ilona   Szebenszkiné Filipcsei Márta   Juhász András  
                       
1. Abonyi Bence Dominik   1. Bánfi Bettina   1. Bakos Nóra Tamara   1. Antalka Ákos  
2. Béres Boglárka   2. Bártfai Csaba András   2. Benkő Barbara Katalin   2. Bakó Jácint  
3. Dobondi Enikő   3. Becz Nikoletta Erzsébet   3. Csontos Kristóf Zsolt   3. Bauer Abigél  
4. Faddi Petra   4. Bodó József   4. Csontos Veronika Luca   4. Bauer Izabel  
5. Fárbás Gréta Mária   5. Bor Ádám   5. Csőke Attila   5. Bisztran Márk  
6. Fekete Mária Lili   6. Hrubi Mátyás   6. Csőke Mihály   6. Bőm Dávid  
7. Garami Dániel Tamás   7. Huszár Magdolna Olga   7. Duka Alexandra   7. Faragó Lili  
8. Győri Viktor   8. Kecser Attila   8. Erős Bernadett   8. Gellén Milán  
9. Ivanics Adrienn   9. Ocztos Áron György   9. Fülöp Levente   9. Gordos Norbert Péter  
10. Kárpáti Zoltán Tamás   10. Pádár Abigél Julianna   10. Gubicza Helga   10. Hajdu Erik Imre  
11. Kerepeszki Lili   11. Pál Norton Dominik   11. Gubicza Petra   11. Hujber Klaudia  
12. Léh Adrián   12. Pécsi Norina Bíborka   12. Jeremiás Vivien   12. Ilyés Attila Gergő  
13. Lukács Liliána Veronika   13. Petró Róbert   13. Kardulecz Noémi   13. Kovács Balázs  
14. Németh Kristóf Márk   14. Rizmajer Bence   14. Kovács Viktor   14. Molnár Fanni  
15. Papp Kristóf   15. Solymosi Bálint   15. Kövesi Sebastián György   15. Nagy Bernadett  
16. Pásztor Mihály Tamás   16. Szabados Zoltán László   16. Lovas Levente   16. Németh Karina  
17. Pataki Noémi   17. Szabó József   17. Oláh Eszter   17. Németh Richárd  
18. Rostás Márió   18. Szabó Milán Szabolcs   18. Petrovics Fruzsina   18. Pilbauer Vanessza  
19. Sinka Inez   19. Vaczulik Ádám   19. Revuczky Milán Attila   19. Povisel Bálint  
20. Udvaros Nóra   20. Válé Csanád József   20. Szedlacsek Szilárd   20. Vaczulik Dániel  
21. Váczi László Olivér   21. Varga Anita   21. Vig Veronika        
22. Zatykó Milán