A törvényben előírt adatvédelmi tájékoztatónkban megtalálod, hogyan gondoskodunk adataid védelméről. Oldalainkon HTTP-sütiket használunk a jobb működésért.

2730 Albertirsa, Győzelem u. 2      +36 30/ 514-1236
                                                             +36 53/ 370-227 
2730 Albertirsa, Táncsics u. 3         +36 30/ 457-3770
 
                                                            Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

 

 
Gazdasági (étkezés) : +36 30/ 514-0192     
Felsős tanári szoba:   +36 30/ 513-9901     
Alsós tanári szoba:    +36 30/ 514-0176      

    A 2020/2021-es tanév osztályai

     

    1.a osztály    1.b osztály 
    Velencei Zsanett   Rossiné Szabó Györgyi Zita
             
    1. Balaskó Csenge Zoé   1. Andráska Zsombor Olivér
    2. Balázs Réka   2. Csányi Natália Éva
    3. Császár Melinda    3. Dudás Gergő Botond
    4. Csik Krisztián Levente           4. Farkas Tifani
    5. Dajka Marcell    5. Horhi Gergő Mihály
    6. Domonyi Luca   6. Illés Levente
    7. Fakó Melinda Nikolett    7. Illés Marcel 
    8. Fazekas Grdon   8. Jakab Izabella Mónika 
    9. Fodor Luca   9. Kuczik Viktória
    10. Gargya Gábor                  10. Kunu József Armandó
    11. Harazin Ádám    11. Lakatos Hanna Rubina
    12. Hegedűs Dániel   12. Maka András Nikolasz      
    13. Hochrein Janka   13. Marozsi Marcel
    14. Huszár Bianka   14. Nagy Róbert Károly
    15. Jenei Richárd     15. Németh Lili Mia
    16. Kaári Anna   16. Pusoma Rubina Henrietta
    17. Kaári Ferenc Károly   17. Rácz Ramóna Tímea
    18. Kardos Noémi Enikő   18. Rafael Réka Jázmin
    19. Kasza Emma    19. Rendek László Barnabás
    20. Kogler Dávid   20. Ságodi Liliána Polett
    21. Orosz Szabolcs     21. Stengl Dorina 
    22. Pénzes Kristóf   22. Till Benett
    23. Rafael Fernanda   23. Vass Noel János
    24. Sáránszki Dominika Lia   24. Volecz Nikoletta Cintia
    25. Tengerdi Gergő      
    26. Varga Alexandra      
    27. Vieszt Benedek      
    28. Zányi Dávid László       
    29. Zeffer Vince      
             
    1.c osztály   1.d osztály
    Berkesné Ambrózi  Andrea   Bartos Tiborné
             
    1. Baranyi Bence    1. Antal Viktor József      
    2. Csáky-Szabó Bálint   2. Bajkai Jázmin Ágnes           
    3. Dávid Réka Laura   3. Balogh Bence 
    4. Faragó Olivér                        4. Bene Kevin
    5. Kiss Tímea Zsófia   5. Bukovinszki Richárd            
    6. Kunu Mirella Nikoletta   6. Cocaj Bjerjon
    7. Majoros Martin   7. Cseh Péter 
    8. Maka Alex   8. Horváth Márk
    9. Makai Maja Fahéj   9. Jarina Eleonóra Hanna           
    10. Molnár Alexa Róza    10. Kardos Zalán Zoltán
    11. Morvai Míra Hanna   11. Kocsis Csenge
    12. Mounjai Vivien   12. Kunu Hanna
    13. Petró-Pozsár Máté   13. Kunu Milán
    14. Rafael Amira Seherezádé   14. Liszkai Szilvia Roxána
    15. Rimóczi Rózsa    15. Nagy Regina Imola
    16. Stefkovics Alexandra Sarolta         16. Palaga Zoltán
    17. Szabó Zita Panna   17. Petró Hanna Zoé
    18. Szatmári Csaba   18. Prazsák Noémi
    19. Tani Kristóf   19. Prazsák Péter Milán
    20. Valkai Bátor   20. Rafael Leonóra
    21. Vrabecz Boróka Júlia   21. Revuczky Elizabet
    22. Vrabecz Zétény Balázs   22. Safranyik Mihály Benjámin
    23. Zatykó Milán   23. Spánicz Dominika 
    24. Zatykó Tamás Dániel    24. Vaskó Eliot
          25. Witlinger Levente
             
             
             
    2. a osztály   2. b osztály
    Szedresi Ilona   Sármán Klaudia
             
    1. Andrékó Natasa   1. Ádám Bence Zalán
    2. Bartó Attila   2. Almási Borka Hanga
    3. Demeter Kitti Nóra   3. Bányai Kata Éva
    4. Frauheim Regina   4. Bisztran Bence Olivér
    5. Gulyás Balázs   5. Deák Gabriella Hanna
    6. Hegedűs Fruzsina   6. Gargya László
    7. Jármai Noémi Lilla   7. Gimesi Márk
    8. Kapalyag-Princz Natália   8. Jurecska Bence Zoltán
    9. Kovács Patrik   9. Kiss Brigitta
    10. Krausz Mihály György    10. Kovács Alexandra
    11. Kuczik Zsófia Panna   11. Lakatos Lara
    12. Mátékovits Janka Eszter   12. Lovász Kinga Tímea
    13. Murzsa Ádám    13. Meggyes Nimród Tibor
    14. Nagy Lorena Hanna   14. Mészáros Marcell
    15. Nagy Zita   15. Pataki Noel
    16. Ocztos Alex   16. Pivoda Nikolett
    17. Polik Nóra   17. Rafael Mirella Amanda
    18. Sliz Ákos    18. Stefkovics Nóra
    19. Spreiczer Bendegúz    19. Szaykovics Márk Miklós
    20. Tatár Andrea    20. Telegdi Cintia Regina
    21. Tatár Angéla    21. Török Dávid Ferenc 
    22. Tóth Dominik István   22. Verseci István
    23. Tóth Sarolta   23. Virág Eszter Ilona
             
    2. c osztály   2. d osztály T.
    Marticsek Marianna   Majorné Kollár Krisztina
             
    1. Ács Mária Nikolett   1. Balogh Eszter
    2. Árva Patrik Bendegúz   2. Czere Zoltán
    3. Bánfalvi Zsófia   3. Faragó Péter  
    4. Benkó Viktor   4. Fazekas Tifani Viktória
    5. Budavári-Szabó Tímea   5. Fülöp Áron Noel
    6. Csapó Hanna   6. Hanák Zsombor Károly
    7. Erős Viktor   7. Jakab Milán 
    8. Fabriczius Máté Krisztián   8. Kerekes Ádám
    9. Farkas Rozália Irén   9. Kindlinger Zoé 
    10. Horváth Kira Leticia   10. Kolompár Ádám
    11. Klein Alízia Vivien   11. Koska Alenka
    12. Kolosits Dávid Alex   12. Povisel Máté
    13. Kőhalmy Ádám Dominik   13. Rafael Ervin
    14. Lieszkovszki Nóra Jázmin   14. Rafael Eszter Seron
    15. Peszeki Cintia   15. Rafael Gusztáv
    16. Sipos Zsombor   16. Répás Levente Tamás
    17. Szabó Krisztina Etelka   17. Simon Benedek
    18. Tatai Zille Noémi    18. Takács Violetta Virág
    19. Tóth Annamária   19. Tímár Károly Vince
    20. Volecz Amadeusz Armandó   20. Varga Milán Márk
          21. Virágh Botond
          22. Zatykó Zalán
          23. Zatykó Zoltán
             
             
             
    3. a osztály   3. b osztály
    Feketéné Turi Csilla   Gallóné Bojtos Anita
             
    1. Bisztran Milán László   1. Andriska Gábor
    2. Devcsics Emese   2. Balogh András
    3. Duchaj Dorina Hanna   3. Burián Boglárka
    4. Ecsedi Lili   4. Erőss Dávid Lajos
    5. Fakó Kitti Tímea   5. Fazekas Ella
    6. Gál Boglárka   6. Gazdag Martin Károly
    7. Kaári Kata   7. Grúber Nóra
    8. Kardos Barbara Vivien   8. Huszár Liliána
    9. Koncsik Dorina   9. Király Panna
    10. Korpácsi Szabolcs   10. Kovács Rebeka
    11. Kupai Richárd   11. Legéndi Emese
    12. Lencsés Lujza   12. Lieszkovszki Rita
    13. Mama Bettina   13. Lovász Bálint Csaba
    14. Nagy Ákos Kornél   14. Nagy Kincső
    15. Nagy Richárd Márk   15. Nagy Misell
    16. Nagy-Gombai Jázmin   16. Rátkai Fruzsina
    17. Orosz Balázs   17. Sándor Levente
    18. Rafael Seron Patrícia   18. Sasvári Dorottya
    19. Sáránszki Titanilla Dia   19. Shamsan Fatima Natali
    20. Stefánski Máté   20. Talata Kristóf Dániel
    21. Szekeres Dorina Kiara   21. Tamás Fanni
    22. Sztyehlih Leonóra   22. Tóth Bence
    23. Tar Dániel   23. Városi Vanda
    24. Varga Lilla   24. Vecsei Gréta Barbara
    25. Vidák Dorina Mercédesz   25. Wéber Detre Vilmos
    26. Zátrok Ákos   26. Zányi Anna
    27. Zeffer Panna      
             
    3. c osztály T.   3. d osztály T.
    Aradi Márta   Kaáriné Kabay Lilla
             
    1. Bánszki Katica Sára   1. Azeb Jázmin
    2. Bartos Jázmin   2. Cseh-Szakál Iván
    3. Békési Boróka Anna   3. Dabasi Ferenc
    4. Bogdány Barnabás   4. Dobai Alex Zente
    5. Bogdány Nóra   5. Erdei Máté
    6. Dudás Dániel   6. Göbölös Milán
    7. Farkas László Barnabás   7. Gyebnár Sándor
    8. Gajdó Csongor   8. Haszon Milán Ákos
    9. Kató Tamara Edit   9. Jankovics János Kevin
    10. Király Dominik   10. Jankovics Laura
    11. Kiss Bence Ottó   11. Kiss Boglárka
    12. Kovács Kevin Radován   12. Korcsmárszki Marcell
    13. Molnár Bence   13. Kovács Kristóf
    14. Nakladál Jázmin Amina   14. Petró Milán Márk
    15. Oláh Dominik Zoltán   15. Rácz Noémi Borbála
    16. Pataki-Hajdu Luca   16. Rajs Barbara
    17. Péczeli Dzsenifer Klaudia   17. Simon Liliána
    18. Rimóczi Mónika   18. Spánicz József Benjámin
    19. Sallai Krisztián   19. Szűcs Lili
    20. Tiszó Berta   20. Szűcs Zsolt Tibor
    21. Tóth Viktor   21. Török Zsolt
    22. Valkai Örs   22. Varga Denisz Rikárdó
    23. Weller Johanna      
    24. Zatykó Marcell      
             
             
    4. a osztály   4. b osztály
    Jármai Hajnalka Tünde   Kancsár Éva
             
    1 Eke Viktória Mária   1 Andrékó Tamara
    2 Homoki András Gábor   2 Balázs Nóra
    3 Jármai Benjámin István   3 Csicsó Jázmin Edit
    4 Kemenczei Sándor Pál   4 Csongrádi Szonja Amanda
    5 Kovács Lóránt Árpád   5 Erőss Gergő
    6 Kunu Emília Amina   6 Fazekas Maxim
    7 Molnár Dominik   7 Frauheim Gergő
    8 Nagy Martin Miklós   8 Galló Péter
    9 Nagy-Gombai Ambrus János   9 Gilan Olivér
    10 Pataki Krisztofer László   10 Kupai Dzsenifer
    11 Rafael Dzsúlió Béla   11 Omelka Sándor
    12 Rátkai Boglárka   12 Petró Márk
    13 Reketes Marcell Kristóf   13 Progli Ádám
    14 Sipos-Fekete Csenge   14 Rehák Rebeka
    15 Stefkovics Melinda   15 Szeibert Mónika
    16 Tengerdi Lara   16 Tabányi Emma
    17 Vaczulik Gábor   17 Talata Bianka Zsanett
          18 Tokai Gergő Pál
             
    4. c osztály    4. d osztály T.
    Mátékovits Mónika   Keligerné Dávid Ildikó
             
    1 Almási Botond Bátor   1 Balaskó Ádám Bence
    2 Katrinecz Misell   2 Balaskó Máté Dániel
    3 Kogler Krisztina   3 Baráth Barbara
    4 Lakatos Barbara   4 Bognár Dominik Balázs
    5 Lakatos Leila   5 Budai Olivér
    6 Lengyel Attila   6 Cocaj Butrint
    7 Mega Máté   7 Faragó Ákos
    8 Mészáros Noel Dzsínó   8 Gál Bálint Krisztián
    9 Murzsa László   9 Kolompár Nikolett
    10 Müller Dominik   10 Kovács Benett Zoltán
    11 Nagy Lia Hermina   11 Malya Mihály
    12 Rácz Edvárd Dominik   12 Mocz Rita Edina
    13 Sztyehlik Máté   13 Molnár Ildikó
    14 Temesvári Márk   14 Németh Vivien Dorka
    15 Veres Judit   15 Rafael Dzsesszika Emili
    16 Zsuffa András   16 Szappanos Dzsenifer Roxána
          17 Valkai Vajk
          18 Vig Laura
          19 Vig Levente
          20 Zsilik Melinda
             
             
             
    5. a osztály   5. b osztály
    Petró László   Kolostyák Ágnes
             
    1 Dóczi Barnabás   1. Balogh Alexandra
    2 Fakó Krisztián István   2. Barna Alexandra
    3 Fekete Dominika   3. Bogáncs Dóra Iringó
    4 Felker Eldon Gereben   4. Boskó Dávid
    5 Földvári Nóra Eszter   5. Erős Gábor
    6 Gazdag Jázmin   6. Fajka Melina Boglárka
    7 Hágen Tamás Márk   7. Fazekas Melánia
    8 Koncsik Anett   8. Gados Dominik
    9 Kunu  Virág Evelin   9. Gecsei Róbert
    10 Lőrincz Henrietta   10. Halics Viktor
    11 Mészáros Bence   11. Koczka Eliza Jázmin
    12 Molnár Zalán   12. Konrád Ádám Zoltán
    13 Nagy Nóra   13. Maka Krisztián Kevin
    14 Patkó Vanessza   14. Németh Botond András
    15 Rendek Richárd Zalán   15. Patonai Dorina
    16 Ress Zsombor   16. Steingruber Barbara Rebeka
    17 Rostás Rikárdó László   17. Steingruber Olívia
    18 Simó Bence   18. Szatmári Zsombor Csaba
    19 Varga Veronika   19. Szikora Anna Sarolta
    20 Varga-Mátrai Dominik   20. Szikszai Alex
    21 Verseci Emma   21. Tamás Ilona
    22 Volkó Barbara Napsugár   22. Ungvári Franciska Mária
    23 Zsigó Krisztina   23. Virág Attila
          24. Zátrok Márk
             
             
    5. c osztály   5. d osztály
    Trappné Simó Ágnea   Forgács Beáta
             
    1. Bogdány Izsák   1. Balogh Csaba
    2. Füstös Laura   2. Benczik Virág
    3. Gyepesi Andrea   3. Budai Vanessza Lilien
    4. Jeremejev Marcell   4. Cselovszki Zsolt
    5. Kanalas György Károly   5. Csókási Melinda
    6. Kovács Gergő   6. Csőke Csaba
    7. Kovács Tamara   7. Endrész Damján
    8. Kukucska Levente   8. Gál Petra Vanda
    9. Kunu Lolíta Ketrin   9. Hajdu Noémi
    10. Milák Liliána   10. Hartvig Zsombor
    11. Németh Patrik Péter   11. Kardulecz Zsófia
    12. Pandur Ákos István   12. Kovács Réka Edina
    13. Petró-Pozsár Réka   13. Nehlich Viktor Krisztián
    14. Steer Botond Ádám   14. Sinka Zsolt
    15. Stefkovics Ivett Mónika   15. Szabó Kata Barbara
    16. Tamás Albert Gyula   16. Takács Mátyás Előd
    17. Turcsán Balázs   17. Tóth Alex
    18. Váradi Gergő Péter   18. Tóth Nikolett
             
             
             
    6. a osztály   6. b osztály
    Jevtusenkó Diána   Budai Attila
             
    1. Gálik Laura Katalin   1. Ács Attila
    2. Gergely Zita   2. Banda Áron
    3. Godó Rajmond Tibor   3. Barna Boglárka
    4. Kancsár Tamás   4. Danka József Imre
    5. Kovács Barbara   5. Erőss Gyula
    6. Kozma Zsófia Katalin   6. Hajnal Kitti
    7. Legéndi Lilla   7. Halmi Jázmin
    8. Mama Kristóf   8. Illési  Balázs Milán
    9. Márton Dávid   9. Jakab Krisztián
    10. Márton Tamara   10. Kapalyag-Princz Csenger
    11. Mátékovits Áron Máté   11. Kertész Attila
    12. Murár Máté   12. Korsós Bendegúz
    13. Nagy Marcell   13. Kovács Tamás
    14. Német Gábor   14. Kupai Alexandra
    15. Németh Péter Dávid   15. Lovász Barbara
    16. Pásztor Dominik Patrik   16. Mészáros Boglárka
    17. Revuczky Andor Noel   17. Nagy Hanna Mária
    18. Simó Petra   18. Pataki Karolina Anna
    19. Steer Balázs   19. Pongrácz-Devcsics Bulcsú
    20. Szélesi Milán Zoltán   20. Raksi Laura
    21. Till Vivien   21. Répás Katalin
    22. Turcsek Anna Zita   22. Tabányi Krisztofer András
    23. Vajkai Dóra Edina   23. Tóth Sándor József
    24. Vecsei Dániel Márk   24. Vidák Cintia Regina
             
    6. c osztály   6. d osztály
    Petró Mónika   Oláhné Odorán Dóra
             
    1. Atkári Angéla   1. Balassa Áron
    2. Biró Dávid Máté   2. Benczik Alexandra
    3. Budavári-Szabó Ádám   3. Csiki Martin Lajos
    4. Gönczi Boglárka Krisztina   4. Faragó Áron
    5. Hajdu Levente Milán   5. Farkas Dorka Boróka
    6. Kanalas Viktória   6. Gallai Dominik András
    7. Kolompár István Krisztofer   7. Gecser Zsolt Ervin
    8. Krajcz Milán   8. Gubucz Zsombor
    9. Lakatos Noémi   9. Jónás Zsaklin Karolina
    10. Lieszkovszki Emma Kitti   10. Kása Éva Kinga
    11. Marton Vivien Bianka   11. Kiss Marcell
    12. Nagy Márk   12. Kovács Laura Anna
    13. Nyilas Márk   13. Kunu Aliz
    14. Pálinkás Golda Emma   14. Kunu Árpád
    15. Piroska Lizett Kitti   15. Kunu Roland Rómeó
    16. Rajs Mihály   16. Nagy János Zsolt
    17. Revuczky Fanni Luca   17. Nagy Tamás
    18. Simó János Márk   18. Papp Kevin
    19. Szántó Zsófia Stefánia   19. Petró-Pozsár Hanga
    20. Tamási Ádám   20. Pirák Sándor Tamás
    21. Tatai Csenge Sára   21. Rubi Luca Jutka
    22. Tóth Vivien   22. Sziklai Gergő
    23. Varró Alexander Brúnó   23. Virágh Gergely
    24. Varró Ariella Nikoletta   24. Vrabecz Milán
    25. Volecz Brájen Brendon      
             
             
             
    7. a osztály   7. b osztály
    Molnárné Müller Ilona   Szekeres Nóra
             
    1. Abo Kandil Eszám   1. Andrásik Réka
    2. Bartos Noémi Mária   2. Andriska Laura Anna
    3. Csiló Ramóna   3. Blahut Ádám István
    4. Dabasi Norbert   4. Burián Zsófia
    5. Fekete Roland Sándor   5. Csányi Eszter
    6. Hujber Vanessza Vanda   6. Csintalan Jácint
    7. Illési Andrea Liza   7. Danka Roland
    8. Kaári Luca   8. Daróczi Ármin
    9. Kárpáti Olimpia   9. Erőss Renáta
    10. Katona Virgil Martin   10. Gecsei Lili Enikő
    11. Koncsik Bence   11. Göbölyös Vivien Anna
    12. Kovács Levente László   12. Hajdu Norbert
    13. Krenák Viktória   13. Herczeg Zoltán
    14. Kulcsár Tibor   14. Jakab Sándor Márk
    15. Molnár Donát   15. Németh Márton
    16. Molnár Milán   16. Rakita Ádám
    17. Murár Fanni   17. Stefkovics Richárd Gergő
    18. Nakladál Rebeka   18. Szatmári Petra Dorina
    19. Nyilas Kristóf   19. Szikora Gábor
    20. Pongrácz-Devcsics Botond   20. Szikszai Viktor Ádám
    21. Progli Dóra   21. Szlovák Levente
    22. Stummer Kenéz   22. Tscheki Róbert Csongor
    23. Széles Krisztián   23. Volecz Viktor
    24. Talata Anna Valéria      
    25. Zeffer Noel      
             
    7. c osztály   7. d osztály 
    Szebenszkiné Filipcsei Márta   Simóné Pálinkás Erzsébet
             
    1. Földvárszki János   1. Dóra Bianka
    2. Kótai Jenő Milán   2. Gulyás Csaba Márk
    3. Kukucska Marcell   3. Gyursó Virág
    4. Malya András   4. Hajdu Gergely
    5. Molnár Viktor Dániel   5. Horváth Richárd
    6. Murzsa János   6. Klemon Alexander Milán
    7. Németh Veronika Jázmin   7. Kovács Adrienn
    8. Ocztos Ármin György   8. Lakatos József Benjámin
    9. Ocztos Médea   9. Major Zsombor
    10. Oláh Márk   10. Nádasdi Lilla
    11. Oláh Réka   11. Németh Károly István
    12. Puskás Mercédesz   12. Pál Petra
    13. Rafael Veronika Edit   13. Pap Máté György
    14. Skolnikovics Erik Hunor   14. Pergel Hanna Léna
    15. Takács Viktória   15. Rajs Ferenc Richárd
    16. Tóth Zsófi   16. Szabó Petra Maja
    17. Válóczy Tamás   17. Szabó Viktória
    18. Vartik Réka Dorina   18. Százdi Gábor
    19. Végvári Réka Virág   19. Toldi Kinga
    20. Vörös Martin   20. Tóth Márk
    21. Zsilik Kamilla   21. Varga Norbert
          22. Varga Zsanett
             
             
             
             
    8. a osztály   8.b osztály
    Kocsis Andrea   Sepsi Mónika
             
    1. Babai Csenge   1. Bartha-Csabai Dorottya
    2. Balik Flóra   2. Bartha-Csabai Tamara
    3. Bori Timóteus Áron   3. Blahut Dominika
    4. Danyi Janka   4. Bujdos Lilla
    5. Dávid Bianka   5. Drávucz Patrik
    6. Erőss Zoltán   6. Guti Zsófi
    7. Farkas Richárd   7. Horányi Bálint
    8. Fekete Alexandra   8. Horányi Dorina
    9. Földvári Petra Zsanett   9. Jakab László
    10. Huszti Jana   10. Kalló Viktor
    11. Illési Dániel Gergő   11. Legéndi Anna
    12. Jaczina Dávid   12. Lovász Norbert Gergely
    13. Kucsák Attila   13. Major Csenge
    14. Kunu Evelin Stella   14. Marosvári Viktória
    15. Murár Bálint   15. Omelka Patrícia Kíra
    16. Nagy Alex Krisztofer   16. Pap Bernadett
    17. Opavszky Boglárka Lili   17. Rácz Virág Linda
    18. Szlipcsevics Áron István   18. Revuczky Nóra Krisztina
    19. Tábori Nóra   19. Sáránszki Fruzsina
    20. Tamás Antal József   20. Tóth Réka
    21. Zátrok Márton   21. Válé Döniz Gabriella
    22. Závodszki Dorina   22. Zolnyan Dorina
             
    8.c osztály   8. d osztály 
    Albert Ágnes   Dr. Gáspár Györgyi
             
    1. Bányai Levente Csaba   1. Bieniek Erzsébet
    2. Barancsuk Nóra   2. Fajka Liliána Rebeka
    3. Benkó Márk   3. Galló Áron
    4. Benkó Pál   4. Gordos Richárd János
    5. Deleznyák Roland   5. Hodonszky Edvin Konstantin
    6. Fabriczius Kiara Viktória   6. Horhi László
    7. Forczek Adrián   7. Kovács Martin Pál
    8. Gulyás Réka Rozi   8. Marton Alexandra Vivien
    9. Jankovics Ferenc   9. Molnár Péter
    10. Horváth Natasa Laura   10. Morvai Vanda
    11. Kis Dzsenifer   11. Pásztor Máté
    12. Kunu Zoltán Pál   12. Petró Réka
    13. Kutas Nikolett   13. Rubi Mátyás
    14. Lakatos Rebeka   14. Szabó Csenge
    15. Nyemecz Kitti Virág   15. Szappanos Zoltán Márk
    16. Orosz Ivett   16. Szedlacsek Zsombor
    17. Pomázi Lilla Tímea   17. Tar Melinda
    18. Seres Olivér   18. Tóth András Ferenc
    19. Sipos Kitti Zselyke   19. Tóth Milán Béla
    20. Száva Katalin   20. Zátrok Dóra
    21. Tóth-Lovász Döniz Aliz      
    22. Török Balázs Bence      
    23. Vig Ádám      
    24 Volecz Alex      
    25 Volecz Jusztin Junior      

     

    iCagenda - Calendar

    H K Sze Cs P Szo V
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    11
    12
    13
    14
    15
    16
    17
    18
    19
    20
    21
    22
    23
    24
    25
    26
    27
    28
    29
    30
    31

    pillanatképek

    18.jpg.orig

    HATÁRTALANUL

    karbantartás alatt

     

    Névnap

    2021. május 11. kedd
    Ferenc
    05:15 20:18

    Holnap
    Pongrác, Gyöngy
    napja lesz.
    © Tessedik Sámuel Általános Iskola. All Rights Reserved.