A törvényben előírt adatvédelmi tájékoztatónkban megtalálod, hogyan gondoskodunk adataid védelméről. Oldalainkon HTTP-sütiket használunk a jobb működésért.

 

Vezetőség Beosztás Szak Épület
Nagy Csaba intézményvezető testnevelés Győzelem utca 2.
Birinszkiné Szabó Marianna  intézményvezető helyettes (alsó) tanító Győzelem utca 2.
Szalay Zita intézményvezető helyettes (felső) történelem, ének-zene Győzelem utca 2.

 

Tanáraink Oszt. f. Szak Épület
Ádám Ildikó - matematika, ének-zene Győzelem utca 2.
Aradi Márta 4.c tanító Táncsics utca 3.
Bartos Tiborné 2.d tanító Táncsics utca 3.
Berkesné Ambrózi Andrea 2.c tanító Táncsics utca 3.
Bozóki Barbara 5.d kémia, biológia Győzelem utca 2.
Budai Attila 7.b földrajz, történelem Győzelem utca 2.
Csontos Krisztina - fejlesztő pedagógus Győzelem utca 2.
Dr. Gáspár Györgyi Erika 5.c angol Győzelem utca 2.
Fecske Zoltánné Dombos Tímea 1.e tanító Táncsics utca 3.
Feketéné Turi Csilla 4.a tanító Győzelem utca 2.
Forgács Beáta 6.d angol Győzelem utca 2.
Füzesi Péter Pálné - testnevelés Győzelem utca 2.
Gallóné Bojtos Anita 4.b tanító Győzelem utca 2.
Hajduné Horváth Márta - tanító, fejlesztő pedagógus, napközis nevelő Táncsics utca 3.
Hudákné Domonyi Erzsébet - napközis nevelő Táncsics utca 3.
Hulovych Mária - angol Győzelem utca 2.
Illési Andrea - gyógypedagógus Győzelem utca 2.
Illési Dávid - fejlesztő pedagógus Győzelem utca 2.
Jevtusenkó Diána 7.a angol Győzelem utca 2.
Juhász András - biológia, technika Győzelem utca 2.
Jármai Hajnalka Tünde 1.a tanító, természetismeret Győzelem utca 2.
Kaáriné Kabay Lilla 4.d tanító Táncsics utca 3.
Kancsár Éva 4.b tanító Győzelem utca 2.
Keligerné Dávid Ildikó - tanító, napközis nevelő Táncsics utca 3.
Kocsis Andrea 5.a magyar, ének-zene Győzelem utca 2.
Majorné Kollár Krisztina 3.d tanító Táncsics utca 3.
Marticsek Marianna 3.c tanító Győzelem utca 2.
Matusinka Ágnes - iskola pszichológus Győzelem utca 2.
Mátékovics Mónika 1.c tanító Győzelem utca 2.
Menyhártné Szabó Ibolya - napközis nevelő Győzelem utca 2.
Molnárné Müller Ilona 8.a földrajz, rajz Győzelem utca 2.
Nagy László - biológia, testnevelés Győzelem utca 2.
Nagy Zoltán - történelem, testnevelés Győzelem utca 2.
Nagyné Urbán Zsanett - tanító, napközis nevelő Győzelem utca 2.
Oláhné Odorán Dóra 7.d angol Győzelem utca 2.
Papp Istvánné - napközis nevelő Győzelem utca 2.
Petró László 6.a informatika, technika Győzelem utca 2.
Petró Mónika 7.c magyar, történelem Győzelem utca 2.
Petrovits Brigitta 1.d tanító Táncsics utca 3.
Plattnerné Fekete Andrea - magyar, tanulószoba Győzelem utca 2.
Ráczné Siket Klaudia - rajz, matematika, tanulószoba Győzelem utca 2.
Rossiné Szabó Györgyi Zita 2.b tanító Győzelem utca 2.
Sármán Klaudia 3.b tanító Győzelem utca 2.
Sepsi Mónika 5.b magyar Győzelem utca 2.
Simóné Pálinkás Erzsébet 8.d matematika, kémia Győzelem utca 2.
Soósné Szokola Erzsébet - napközis nevelő Győzelem utca 2.
Szabóné Motyovszki Katalin 6.b matematika, kémia Győzelem utca 2.
Szakállas Franciska - gyógypedagógus Győzelem utca 2.
Szebenszkiné Filipcsei Márta 8.c történelem, angol Győzelem utca 2.
Szedresi Ilona 3.a tanító Győzelem utca 2.
Szekeres Nóra 8.b történelem, honismeret, tanszoba Győzelem utca 2.
Szűcs Ferenc Tivadar - testnevelés, napközis nevelő Győzelem utca 2.
Trappné Simó Ágnes 6.c matematika Győzelem utca 2.
Velencei Zsanett 2.a tanító Győzelem utca 2.
Zsigmondné Solti Edit - könyvtáros, tanító Győzelem utca 2.
Zsirosné Tóth Hajnalka - angol Győzelem utca 2.

 

Események:

HATÁRTALANUL

karbantartás alatt

 

pillanatképek

IMG_4844.jpg

Névnap

2022. július 1. péntek
Tihamér, Annamária
04:54 20:55

Holnap
Ottó, Ottokár
napja lesz.
© Tessedik Sámuel Általános Iskola. All Rights Reserved.