A törvényben előírt adatvédelmi tájékoztatónkban megtalálod, hogyan gondoskodunk adataid védelméről. Oldalainkon HTTP-sütiket használunk a jobb működésért.

Beiratkozás a 2020/2021-es tanévre

Tisztelt Szülők!

Iskolánkba 2020. április 28-május 15-ig van lehetőség beíratni az elsős tanulókat a 2020/21-es tanévre.

A veszélyhelyzetre való tekintettel kérjük, hogy gyermeke általános iskolai beíratását lehetőség szerint online módon intézze a KRÉTA rendszer e-Ügyintézési felületén keresztül, amelyet a https://eugyintezes.e-kreta.hu/kezdolapelérhetőségen talál meg. 

Amennyiben az elektronikus úton történő beiratkozás az Ön számára nem megoldható, intézményünk lehetőséget biztosít a személyes ügyintézésre is. Tájékoztatjuk, hogy a személyes megjelenéssel történő beiratkozás esetén a járványügyi helyzettel összefüggésben bevezetett fokozott óvintézkedésekkel kell számolni.

Iskolánkban a jelentkezések személyes benyújtására 2020. április 28-án, május 5-én, május 12-én, 8-16 óráig van lehetőség előzetes telefonos időpont egyeztetés után.

A telefonos egyeztetés az 53/370-227-es telefonszámon lehetéséges naponta 8-16 óráig.